aboutus

ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited

ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited ShenZhen Zeayeto Automotive Technology Co.,Limited
1 2 3 4
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: اروپای غربی
اروپای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
اقیانوسیه
مارک های: زایتو
تعداد کارمندان: >132
فروش سالانه: >5.97million
سال تاسیس: 2013
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
-01-
معرفی

شرکت شنژن Zeayeto خودرو شرکت فناوری، محدود سازنده و صادر کننده تجهیزات تعمیر و نگهداری خودرو از سال 2013 است. محصولات مربوط به خودرو بنزینی و دیزل. این وسیله به طور گسترده ای برای نگهداری موتور احتراق، انتقال، فرمان قدرت، سیستم روانکاری، سیستم خنک کننده آب، سیستم تهویه هوا، سیستم ترمز و غیره استفاده می شود که راه هوشمندانه و راحت در بازار خودرو در سراسر جهان را ارائه می دهد. ما همچنان در حال ارائه پیشرو راه حل های مراقبت از راه حل های هوشمند مراقبت از خودرو و سازنده است.

Zeayeto محصولات را به 57 کشور عرضه می کند. درآمد حاصل از فروش در سال 2018، 5.97 میلیون دلار می باشد. با 100 کارمند آموزش دیده و ماهر، ظرفیت سالانه ما 24 هزار قطعه است. بیش از 10 سری تجهیزات، همه با CE، FCC، REACH، ROHS علامت. ایزو 9001 و ایزو 14001 گواهی شده است. ما با استفاده از امکانات پیشرفته تولید و بازرسی از ژاپن، آلمان و ایالات متحده آمریکا. بازرسی در سراسر جریان روند اتفاق می افتد. در بالای آن، ما درآمد 10٪ فروش را در تحقیق و توسعه فناوری هسته ای و امکانات جدید برای بهبود رقابت سرمایه گذاری می کنیم. از این رو، پروژه OEM / ODM کاملا قابل انجام است و خوش آمدید.

مشتری محور، کیفیت متمرکز، فن آوری رانده شده فلسفه کسب و کار ما بدون توقف است. Zeayeto همیشه تکنولوژی نوآورانه است و با هدف تبدیل شدن به نام تجاری مشهور بین المللی در صنعت تعمیر و نگهداری خودرو است.

Zeayeto فلسفه کسب و کار: تکنولوژی رانده شده، مشتری محور، کیفیت متمرکز شده است.

Zeayeto ماموریت و هدف: 1، ارائه محصولات قابل اعتماد Zeayeto کمک به مشتریان خود به دست آوردن مزایای اقتصادی پایدار است.

2، برای نام تجاری معروف بین المللی در صنعت تعمیر و نگهداری خودرو.

ارزشهای Zeayeto: نوآوری، حرفه ای، همکاری، تمرکز، مسئولیت، همه برنده.

-02-
تاریخ

شنژن Zeayeto خودرو شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در سال 2013 تاسیس شد، به طور عمده تولید دستگاه اتوماتیک انتقال flush. قطعات فلزی و قطعات اصلی توسط ما ساخته شده است. این قطعات ساخته شده خود کیفیت و عملکرد را تضمین می کنند.

برای گسترش بازارها، بخش صادرات در سال 2014 تأسیس شد. این هدف به فروش و فروش محصولات ما به صورت متنوع است. امروزه Zeayeto در 57 کشور و مناطق مانند Southeast Aisa، آمریکای شمالی، اروپا، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و غیره فعال است.

برای رسیدگی به خواسته های مختلف مشتریان، ما شروع به توسعه وسیعی از ماشین های تعمیر و نگهداری خودرو، از قبیل تستر و تمیز کننده انژکتور سوخت، ماشین Flush موتور، ماشین Flush موتور، ماشین تمیز کردن ماشین موتور.

در سال 2017، دستگاه تمیز کننده کربن موتور HHO را به طور موفقیت آمیز توسعه دادیم که به طور خاص طراحی شده است تا بخش های کربنی داخلی قطعات مانند بلوک های موتور خودرو، شاخه های جرقه و نازل سوخت تامین شود. دستگاه تمیز کننده کربن موتور HHO می تواند کمک به بهبود قدرت موتور، کاهش اگزوز خودرو و صرفه جویی در سوخت شود. این تکنولوژی محبوب ترین و نوآورانه ترین روش de carbonization پس از رسوب کربن فوم و رسوب کربن نقطه ای است.

-03-
سرویس

1.We ارائه خدمات مشاوره انعطاف پذیر و حرفه ای با 11 تجربه مهندسین تحقیق و توسعه و 8 پرسنل فروش تجاری بین المللی.

2.We اطمینان حاصل کنید که تمام سوالات در عرض 24 ساعت پاسخ داده می شود ، شکایت می تواند در عرض 48 ساعت، 99٪ + سفارشات را می توان با توجه به برنامه تحویل داده می شود.

3. ما مشارکت مشتری ما را از طراحی به تولید انبوه و دانش از بازارهای هدف خوش آمدید، ما ارائه راه حل کلی و خدمات نصب شده است.

4. ما می دانیم که پس از فروش پشتیبانی بسیار مهم است و ما مایل به حداکثر رساندن به مشتریان ما سطح خدمات مورد نیاز خود را.

5. ما ارائه پشتیبانی مستمر Angcy و آموزش در مورد دستگاه و بازار شما.

-04-
تیم ما

Zeayeto توسط مهندس حرفه ای که دارای تجربه بیش از 11 ساله بود، توسط 1 مدیر کل، 1 مدیران کارخانه، 2 مدیر، 10 تیم مهندسی تحقیق و توسعه، 18 تیم مهندسی کیفیت و 8 تیم فروش خارجی، 8 تیم بازاریابی، 84 نرمال کارکنان با تجربه بیش از 10 سال تحقیق و توسعه محصولات مراقبت از خودرو، تمام محصولات ما توسط خود ما طراحی شده و توسعه یافته است، که می تواند نیاز OEM / ODM را تامین کند.

پنج بخش اصلی برای هماهنگی عملیات منظم Zeayeto وجود دارد. گروه مهندس مسئول محصولات تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت است؛ بازاریابی به طور عمده محصولات را تبلیغ می کند و بازار ما را گسترش می دهد؛ بخش فروش پرسش و پاسخ از مشتریان است، برای مشتریان بالقوه خدمت می کند؛ بخش تولید به معنای واقعی مسئول تولید است. بخش اداری بر مدیریت داخلی کارکنان تمرکز دارد. علاوه بر این، چهار بخش در بخش تولید برای حمایت از تحقیق و توسعه و تولید وجود دارد که عبارتند از: کارخانه الکترونیک، کارخانه ذهنی ورق، کارخانه پردازش قطعات و کارخانه مونتاژ. Zeayeto می تواند به شما در خرید و فروش محصولات واجد شرایط و قابل اعتماد با تمام حمایت های این چهار بخش ارائه دهد.

اطلاعات تماس